Ballina Vendi DISA GRABITJE NE FIER, NDALOHET NJE PERSON, DY NE KERKIM

DISA GRABITJE NE FIER, NDALOHET NJE PERSON, DY NE KERKIM

3

Policia e Fierit ka arrestuar nje 40-vjecar ndersa ka shpallur ne kerkim dy te tjere, pasi akuzohet se jane autore te disa grabitjeve te ndodhura ne zonen e Frakull Cakran dhe Varibob gjate tre muajve te fundit. Gjithashtu ata akuzohen edhe per grabitjen e dyqani ne aksin rrugor Levan-Tepelene dhe rezultojne te denuar disa here per akuzen e vjedhjes.

https://youtu.be/4lIFwLwOrc8