Ballina Vendi DEMOKRATET FIERAK DREJT PROTESTES SE OPOZITES

DEMOKRATET FIERAK DREJT PROTESTES SE OPOZITES

4

Pjese e protestes se opozites jane bere edhe demokratet fierake. Sipas deputetit dhe kreut te deges se Partise Demokratike ne Fier, Luan Baci, 2-3 mije persona jane nisur drejt kryeqytetit per tju bashkuar prostestes se opozites ne bulevardin “Deshmoret e Kombit”. Sipas tij protesta do te jete paqesore dhe e shtrire ne kohe.

https://youtu.be/I3KiaOYNF00