Ballina Vendi DAREZEZA, PLAZHI QE JU MIREPRET CDO DITE

DAREZEZA, PLAZHI QE JU MIREPRET CDO DITE

2

Ditet me diell e bejne me te bukur bregdetin e Darezezes. Qetesia  dhe nje fllad I lehte, kane qene gjithcka gjeje sot ne Darezezen Fierake, plazhin qe ende nuk ka filluar te frekuentohet masivisht. Fare prane Fierit, e gjithe kjo vije bregdetare eshte mikepritesja e adhuruesve te natyres se qete dhe ajrit te paster.

https://youtu.be/ao5oIIjwqAE