Ballina Vendi BURRI VRAU GRUAN NE BALLSH, VIJON BETEJA PER KUJDESTARINE

BURRI VRAU GRUAN NE BALLSH, VIJON BETEJA PER KUJDESTARINE

2

Eshte zhvilluar seanca e radhes per kujdestarin e femijeve te ciftitt Cashaj- Musta, pas ngjarjes se fillim janarit ne Ballsh, ku Gazmend Musta vrau bashkeshorten dhe kunaten e tij.  Edhe kjo séance eshte zhvilluar me dyer te mbyllura, ndersa eshte degjuar edhe mendimi I vajzes se mitur, e cila mesohet te kete thene se do te shkoj te jetoj me dajon e saj.

https://www.youtube.com/watch?v=krxRdqzDL6s