Ballina Vendi BLUTE E FIERIT, VIJON PUNA PER KAPJEN E PERSONAVE TE SHPALLUR NE...

BLUTE E FIERIT, VIJON PUNA PER KAPJEN E PERSONAVE TE SHPALLUR NE KERKIM

2

2 persona te shpallur me pare ne kerkim per vepren penale te “Vjedhjes” jane ndalur nga specialistet per hetimin e krimeve ne komisariatet e policise Fier e Lushnje. Ne nje njoftim zyrtar eshte bere me dije nje 19 vjecar dhe nje 32 vjecar jane ndalur pasi ishin denuar me “Arrest me burg” nga Gjykata.

 

https://youtu.be/1fyRgyiMGGk