Ballina Vendi AKSIDENTOHET I MOSHUARI, NGJARJA NE LAGJEN “15 TETORI” NE FIER

AKSIDENTOHET I MOSHUARI, NGJARJA NE LAGJEN “15 TETORI” NE FIER

2

Nje aksident ka ndodhur paraditen e kesaj tem arte ne Fier teksa makina ka perplasur nje te moshuar, i cili eshte derguar me urgjence per te marre ndihme mjekesore ne Spitalin Rajonal te qytetit. Ngjarja ka ndodhur  ne lagjen “15 Tetori” dhe i moshuari  eshte perplasur nga nje automjet tip “Opel” me targa greke

https://youtu.be/4v6RmzCkUPQ