Ballina Vendi AKSIDENTI NE AKSIN FIER- LEVAN, TRE GRA MBETEN TE PLAGOSURA

AKSIDENTI NE AKSIN FIER- LEVAN, TRE GRA MBETEN TE PLAGOSURA

3

Si pasoje e nje aksidenti te ndodhur mbremjen e se henes ne aksin Fier- Levan kane mbetur te plagosura tre shtetase, te cilat udhetonin ne nje automjet tip ford. Ky I fundit eshte perplasur me nje tjeter mjet, ndera ne vendin e ngjarjes kane mberritur ambulanca dhe uniformat blu. Tre grate jane transportuar per ne spitalin e Fierit ku mesohet se jane jashte rrezikut per jeten.

https://youtu.be/4ulQo48i4i4