Ballina Vendi AKSIDENT NE LEVAN- VLORE, TRE TE PLAGOSUR

AKSIDENT NE LEVAN- VLORE, TRE TE PLAGOSUR

2

Perplasja e dy automjetevene aksin Levan- Vlore ka lene te plagosur tre persona. Tre te lenduarit  jane derguar ne spital per ndihme mjekesore dhe ndodhen jashte rrezikut per jeten. Per shkak te aksidentit rrugor qarkullimi ne rrugen Levan –Vlore u bllokua per disa minuta.

https://youtu.be/HuWVz9Gz9u4