Ballina Vendi AKSIDENT NE FIER, MAKINA BIE NE KANAL, 4 TE PLAGOSUR

AKSIDENT NE FIER, MAKINA BIE NE KANAL, 4 TE PLAGOSUR

2

Kater persona kane mbetur te plagosur ne nje aksident qe ka ndodhur mbremjen e se henes ne fshatin Fratar te Mallakastres. Mesohet se nje automjet ka dale rruga dhe ka perfunduar ne kanalin anesor. Tre prej te lenduarve jane derguar drejt Tiranes, ndersa nje tjeter ka mbarre ndihme ne spitalin e Fierit

https://youtu.be/Zum6ua-SOFQ