Ballina Vendi AKSIDENT NE AKSIN LUSHNJE-BERAT, PLAGOSET NJE SHTETAS BULLGAR

AKSIDENT NE AKSIN LUSHNJE-BERAT, PLAGOSET NJE SHTETAS BULLGAR

2

Nje mjet qe perdorej per transport gazi dhe nje maune jane perplasur ne rrugen Lushnje-Berat mbremjen e vone te se premtes. Per pasoje u plagos drejtuesi i maunes, nje shtetas bullgar. Ky i fundit mbetur i izoluar per disa ore brenda mjetit te tij dhe u desh nderhyrja e forcave zjarrfikese per ta nxjerre prej aty.

 

 

 

 

https://youtu.be/UBctVlWKb_U