tvkombi
tvkombi

AKSIDENT MASIV NE VLORE, PERPLASEN 11 MAKINA

Vendi

Publikuar ne:17:25 - 31/01/2019

Nje aksident masiv ka ndodhur ne mesnate ne qytetin e Vlores. Ngjarja ka ndodhur ne rrugen Transballkanike, ku drejtuesi i nje automjeti Benz me targa AA 272 RB ka humbur kontrollin dhe ka perplasur 10 makina te tjera, te cilat ishin te parkuara. Pamjet e marra nga kamerat e sigurise, te sjellin ndermend skenat e filmit “Fast and Furious”

https://youtu.be/XaDOxxPmMm4

Ju sugjerojmë