Ballina Vendi ABUZIMI I KLERIKUT ME TE MITUR, REAGON MITROPOLIA E APOLONISE DHE FIERIT

ABUZIMI I KLERIKUT ME TE MITUR, REAGON MITROPOLIA E APOLONISE DHE FIERIT

3

Ne nje kohe kur ish-pjesetari i Kishes Ortodokse ne Fier, Foto Cici denonconte nje klerik se ky i fundit kishte abuzuar me nje te mitur, rast qe u be publik dhe nga gazetari Alfons Zeneli, vjen reagimi nga Mitropolia e Shenjte e Apollonise dhe Fierit. Permes nje deklarate, Mitropolia i ka cilesuar akuzat e Cicit si shpifje dhe te pabaza.

https://youtu.be/OAfoY3MVrMQ