Ballina Vendi Gruaja nga Divjaka denoncon zhdukjen e bashkëshortit nga banesa:Dy jave pa asnjë...

Gruaja nga Divjaka denoncon zhdukjen e bashkëshortit nga banesa:Dy jave pa asnjë kontakt!

1

 


Në datë 14.05.2022, në Komisariatin e Policisë Divjakë, ka bërë kallëzim shtetasja Th. S., 49 vjeçe, banuese në fshatin Bregas, se bashkëshorti i saj, shtetasi V. S., 49 vjeç, është larguar nga banesa në datë 01.05.2022 dhe nuk është kthyer më. Po punohet për gjetjen e 49-vjeçarit. Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.