Ballina Vendi SUBASHI: TRUALLI KU DO TE NDERTOHET IMPIANTI, PRONE E FAMILJES VRIONI

SUBASHI: TRUALLI KU DO TE NDERTOHET IMPIANTI, PRONE E FAMILJES VRIONI

4

I menjehershme ka qene reagimi I kreut te Bashkise se Fierit Armando Subashi. Ne nje deklarate per mediat, Subashi ka deklaruar se shpreh keqardhje per perpjekjen e deshperuar te zonjes Kryemadhi dhe eksponente te LSI, kunder ndertimit te impianit te perpunimit te mbejtjeve. Kryebashkiaku Subashi ka sqaruar se deri dje LSI ishte nje partizane e flakte e ndertimit te ketij impianti dhe te tjereve ne vend, por sot, kjo parti, sipas tij, duket se ka vendosur qe te beje politike edhe me plehrat.

https://youtu.be/f4tOvm4FsVA