Ballina Vendi PROTESTA E OPOZITES, BACI: QYTETARET NUK DO TE NDALEN

PROTESTA E OPOZITES, BACI: QYTETARET NUK DO TE NDALEN

3

Protesta e paralajmeruar e opozites se bashkuar ne kryeqytet, ka bere qe anetar dhe simpatizante te saj te nisen edhe nga qyteti I Fierit. Sipas ish deputetit Luan Baci, kreut te Partise Demokratike ne Fier, jane qytetaret ata qe do te vendosin se sa do te zgjas kjo proteste dhe  si do te zhvillohet ajo.

https://youtu.be/9pu1Q7j0qUo