tvkombi
tvkombi

PD PATOS FESTON 28 VJETORIN E KRIJIMIT TE DEGES

Vendi

Publikuar ne:17:47 - 27/01/2019

Eshte festuar ne qytetin e Patosit 28 vjetori I krijimit te deges se Partise Demokratike. Ne ceremonine e organizuar me kete rast, ishin te pranishem anetar dhe simpatizant te saj, krytar te degeve te qarkut, ndersa pjese e u bene edhe deputetet Luan Baci dhe Enkelejd Alibeaj.

https://youtu.be/N388R7k8IDk

Ju sugjerojmë