Ballina Vendi NUK KA KTHIM PAS, SUBASHI: SEBASHKU VAZHDOJME PROJEKTET E NISURA

NUK KA KTHIM PAS, SUBASHI: SEBASHKU VAZHDOJME PROJEKTET E NISURA

2

Kreu I Bashkise se Fierit Armando Subashi, vijojn turin e takimeve, ku pasditen e se dieles eshte ndalur ne nje bashkebisedim me banore te Kreshpanit, Gjorgozit, Vjoses,  Sheq Musalale, Ades, Kashishtit dhe Frakulles se Vogel. Perpara 4 viteve, mbartem  shume problematika, pothuajse te gjitha jetike, eshte shrepur Subashi, por sot kemi zgjidhur shume prej tyre, ndersa ka ende shume te tjera qe na presin pas 30 qershorit.

https://youtu.be/ibIwsMUWsAY