Ballina Vendi NJE TJETER AKSIDENT ESHTE SHENUAR KETE TE DIELEN NE RRUGEN “RAUF NALLBANI”

NJE TJETER AKSIDENT ESHTE SHENUAR KETE TE DIELEN NE RRUGEN “RAUF NALLBANI”

2

Nje tjeter aksident eshte shenuar kete te dielen ne rrugen “Rauf Nallbani” ne Fier, aksi qe te con drejt stacionit te trenit. Dy gra jane perplasur nga nje automjet tip benc dhe menjehere eshte kerkuar nderhyrja e autoambulances. Fatmiresisht dy te plagosurat jane jashte rrezikut per jeten. Kujtojme se nje dite me pare, ne po te njejtin aks rrugor ndodhi nje tjeter aksident, ku e plagosur mbeti po nje grua

https://youtu.be/iAXJ_SgkgHk