Ballina Vendi NDALOHET 37 VJECARI NE LUSHNJE, UDHETONTE ME MAKINE TE BLINDUAR DHE ARME

NDALOHET 37 VJECARI NE LUSHNJE, UDHETONTE ME MAKINE TE BLINDUAR DHE ARME

3

Ne vijim te kontrolleve te ushtruara me qellim mbajtjen nen kontroll te situates kriminale dhe rritjen e sigurise se qytetareve, Policia e Lushnjes ka arrestuar ne flagrance Julian Sulo, 37 vjeç, banues ne Karbunarem per armembajtje pa leje dhe mosbindje ndaj te punonjesit te policise. Gjate kontrollit te ushtruar ne lagjen “Gafur Muço”, Sulo duke udhetuar me mjetin tip “BMW” te blinduar, nuk i eshte bindur urdhrit te punonjesve te policise per te ndaluar.

https://youtu.be/qJ4uzKbYfAo