Ballina Sport MBYLLET NE FIER TURI I 75-Te CIKLISTIK

MBYLLET NE FIER TURI I 75-Te CIKLISTIK

2

 

Eshte mbyllur ne Fier Turi I 75-te Ciklistik I Shqiperise, nderkohe qe vendi I pare shkoj per ciklistin belg Marco Haller. Vendi yne u rendit I dyti, ndersa nuk munguan edhe pershendetjet nga kreu I federates Shqiptare te Ciklizmit Skender Anxhaku dhe kryetari I Bashkise se Fierit Armando Subashi. Ky I fundit ka theksuar se aktivitete te tilla jo vetem qe promovojne vlerat e vendit tone ne kete lloj sporti, por promovojne edhe vlerat turistike te vendeve ku ciklistet kane kaluar

 

 

https://youtu.be/QmG7ADrFKfs