tvkombi
tvkombi

LUSHNJE DHE MALLAKASTER, DY NE PRANGA

Vendi

Publikuar ne:16:18 - 30/07/2018

Nje shtetas I shpallur ne kermim per vepren penale te vrasjes me dashje te mbetur ne tentative, eshte vendosur ne prangat e bluve te Lushnjes. 35 vjecari Elion Shehu ta tentuar te vrase me thike 3 shtetas, njeri prej te cileve I mitur. Nderkohe ne pranga ka rene edhe nje 18 vjecar nga Mallakastra, pasi ka kanuar per jeten nje 22 vjecar.

 

 

 

https://youtu.be/mLU9ynLSX8U

Ju sugjerojmë