Ballina Vendi Luan Baci dhe Klevis Balliu nga Lushnja denoncojne:Bashkia e Lushnjes po perdor...

Luan Baci dhe Klevis Balliu nga Lushnja denoncojne:Bashkia e Lushnjes po perdor suvecjonet per fushate elektorale!

2

Deputeti I qarkut fier Luan Baci,njeherazi anetar I grupit te rithemelimit te pd dhe I koalicjonit aleanca e shtepia e lirise I shoqeruar nja tjeter anetar I grupit te rithemelimit Klevis Balliu Mbajten nje konference per shtyp ne,ambjentet e areb lushnje. nga ambjentet e agjensise rajonale.e ekstencjonit.bujqesor.Nga Lushnja kane denoncuar sot faktin se thirrja per aplikime per fermeret behet ne nje moment kur ne bashkine e lushnjes ka zgjedhje per.pushtetin vendor. Po keshtu zoti.baci theksoi se jane.njoftuar vetem.militantet e ps.lushnje per te aplikuar