Ballina Vendi Kronikë Vrasja në Kavajë, autori i dyshuar është me një dorë, armën...

Kronikë Vrasja në Kavajë, autori i dyshuar është me një dorë, armën e ka shkrepur me të majtën! 1 plumb në kokë i mori jetën 48-vjeçarit

0

Report Tv ka mësuar të tjera detaje në lidhje me vrasjen e Arian Gosës në Kavajë. Report Tv mëson se autori i dyshuar Habib Rexha nuk e ka një dorë, pra është person paraplegjik. Ai ka qëlluar me dorën e majtë dhe një plumb i mori jetën 48-vjeçarit. Report Tv mëson se Habib Rexha e ka humbur kur ka qenë fëmijë. Aso kohe, ai ka hyrë në një kabinë elektrike dhe e ka zënë korrenti dhe humbi dorën.