Ballina Vendi ISHTE SHPALLUR NE KERKIM, NDALOHET NJE 45 VJECAR

ISHTE SHPALLUR NE KERKIM, NDALOHET NJE 45 VJECAR

4

Ndalohet nga policia e Fierit nje 45 vjecar, I shpallur ne kerkim. Fatmir Memlikaj, eshte vene ne prangat e bluve pasi akuzohet per heqje te paligjshme te lirise si dhe mashtrim me kredite, dy vepra per te cilat ishte denuar me 2 vite e 8 muaj burg. Deri me sot Memlikaj kishte mundur ti shpentonte policise, ndersa tashme I eshte dorezuar Drejtorise Vendore te Policise Tirane per veprime te metejshme.

https://youtu.be/WiPRS0V5f50