Ballina Vendi I VUNE ZJARRIN PISHAVE E ULLINJVE, ZBULOHEN AUTORET

I VUNE ZJARRIN PISHAVE E ULLINJVE, ZBULOHEN AUTORET

2

Policia e Mallakastres ka zbuluar autoret e zjarrvenieve ne pyje dhe kullota ne kete rreth, njeri prej te cileve eshte arrestuar dhe tjetri eshte vendosur ne ndjekje penale per shkak te moshes se mitur. Mesohet se dy autoret I kane vene flaken shkurreve ne token e tyre, por zjarret kane dale jashte kontrollit duke djegur ullinje e pisha

https://youtu.be/OclbE3JJ28k