Ballina Vendi Heroinë në gjimnaze. Arrestohen 3 persona, mes tyre një vajzë

Heroinë në gjimnaze. Arrestohen 3 persona, mes tyre një vajzë

2

Policia e Tiranës ka goditur një grup që shpërndante lëndë narkotike në afërsi të shkollave të mesme të kryeqytetit.

Blutë kanë arrestuar në flagrancë shtetasit Enri Manaj, 35 vjeç, Marjus Filipi, 34 vjeç dhe Gloria Hasaj, 26 vjeç, të tre banues në Tiranë.
Shtetasit e mësipërm, në bashkëpunim me njëri-tjetrin shisnin heroinë në gjimnazet e Tiranës.

Policia ka sekuestruar në total 44 doza heroinë.