Ballina Vendi GJENDJET NJE MAKINE E DJEGUR, BRENDA KALLASHNIKOV DHE KARIKATOR

GJENDJET NJE MAKINE E DJEGUR, BRENDA KALLASHNIKOV DHE KARIKATOR

2

Nje automjet tip “Reno” me targa Greke eshte gjetur e braktisur dhe e djegur ne lagjen “15 Tetori” te qytetit te Fierit. Sipas policise, makina I perket autoreve te dyshuar te nje goditje me arme qe ka ndodhur rreth mesdites se kesaj te merkure ne lagjen “8 Shkurti” ku fatmiresisht nuk ka pasur te lenduar. Mesohet se nga brendesia e makienes eshte goditur ne drejtim te nje lokali, me pas autoret jane larguar duke braktisur makine dhe kallashnikovin, I cili u gjet I djegur brenda saj.

https://youtu.be/hwylHcvVcSg