Ballina Vendi Gjendet një person i vdekur në Tiranë

Gjendet një person i vdekur në Tiranë

1

Gjendet një i vdekur në Tiranë.

Njoftimi : 

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 04.06.2022, në Rrugën e Elbasanit, është gjetur nga kalimtarët, pa shenja jete, një shtetas rreth 50 vjeç, ende i paidentifikuar.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanava të ngjarjes.