Ballina Vendi FIER/Vëllai në bashkëpunim me të motrën dhunon bashkëshorten

FIER/Vëllai në bashkëpunim me të motrën dhunon bashkëshorten

1

Nga strukturat e policise u arrestuan në flagrancë për veprën penale “Dhunë në familje” shtetasit: -S. P., 73 vjeç dhe R. B., 58 vjeçe, banuese në Fier(vëlla e motër), pasi dyshohet se në bashkëpunim me njëri tjetrin kanë ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së shtetasit S. P.