Ballina Vendi FIER, KONFLIKT MES TE AFERMVE, PLAGOSET NJE 46-VJEÇAR

FIER, KONFLIKT MES TE AFERMVE, PLAGOSET NJE 46-VJEÇAR

2

Nje 46-vjeçar eshte plagosur me mjet preres, pas nje konflikit mes disa te afermve.  Ngjarja ka ndodhur ne Patos, pasditen e se shtunes, ku i plagosur ka mbetur shtetasi Eduard Haxhiaj, i cili ka marre plage ne bark dhe mushkeri, por fatmiresisht ndodhet jashte rrezikut per jeten. Vetem pak pas ngjarjes policia ka mundur te ndaloj edhe autorin e dyshuar te ngjarjes

https://youtu.be/Xzlf0pwAjoc