Ballina Vendi BURG PA AFAT PER GAZMEND MUSTEN

BURG PA AFAT PER GAZMEND MUSTEN

2

Gjykata e Krimeve të Rënda la sot nën masën e sigurisë Burg pa afat Gazmend Mustën, autorin e vrasjes së dyfishtë të ndodhur pasditen e datës 2 janar në Ballsh. Të njëjtën masë ndaj tij kishte kërkuar dhe organi i akuzës. 34-vjeçari, kreu krimin makabër me thikën e kuzhinës dhe në sy të fëmijëve të mitur. Policia tha se, Gazmend Musta kishte konsumuar alkool, por jo aq sa të ishte i pavetëdijshëm në momentin e krimit.

https://youtu.be/HJSpmwoh3DQ