Ballina Vendi BLUTE E FIERIT, DISA TE NDALUAR

BLUTE E FIERIT, DISA TE NDALUAR

4

Blute e Fierit kane ndaluar disa persona te cilet akuzohen per vepra te ndryshme penale. Ajo qe te bie me shume ne sy gjate ndalimeve te kesaj te shtune, eshte arrestimi i nje 44 vjecari nga Lushnja, i cili ka hyre per te grabitur ne nje banese, por eshte kapur dhe rrahur nga pronari i saj.  Ndersa rreth ore 15:00 nje 53 vjecar ka mberritur i plagosur me thike ne bark ne spitalin e Fierit. Sipas bluve mesohet se pas nje sherri, 53 vjecari ka perfunduar ne sallen e kirurgjise ndersa autori eshte shpallur ne kerkim.

https://youtu.be/_fOYhexUW9A