Ballina Sport APOLONIA- TIRANA, KRYEQYTETASIT FITOJNE 0-1 NE FIER

APOLONIA- TIRANA, KRYEQYTETASIT FITOJNE 0-1 NE FIER

2

Eshte luajtur ne stadiumin “Loni Papuciu” ne Fier ndeshja mes Apolonise dhe Tiranes. Ndeshja ka perfunduar ne favor te kryeqytetasve me rezultatin 0-1. Ne fund te takimit trajnieret e dy skuadrave kane shprehur jo vetem mendimet rreth lojes, por edhe pritshmerite per te ardhmen.

https://youtu.be/_I2RQ3GMwYI