tvkombi
tvkombi

APOLONIA HUMBET NDAJ ORIKUMIT

Sport

Publikuar ne:17:33 - 17/02/2019

Me humbjen e pesuar ne takimin e lujtuar pastiden e se shtunes ndaj ORIKUMIT, Apolonia me shume gjasa ka humbur mundesine e fundit per tu renditur ne 5 me te mirat qe do te vazhdojne luften per vendin e pare. Ka mjaftuar nje gol i ish futbollistit te Apolonise, Arber Dhrami, ne minuten e 79-te te lojes, qe miqte te largohen me tre pike nga Fieri dhe te sigurojne nje vend ne 5 me te miret.

https://youtu.be/jCoJ83g08AY

Ju sugjerojmë