Ballina Vendi Aksident tragjik në Levan-Tepelenë, dy të vdekur dhe katër të plagosur

Aksident tragjik në Levan-Tepelenë, dy të vdekur dhe katër të plagosur

1

Nje aksident tragjik ka ndodhur në aksin Levan-Tepelenë.Si rezultat i ketij aksidenti dy persona kan humbur jeten dhe katër të tjere jane plagosur.