Ballina Vendi AKSIDENT PRANE QAFES SE KOSHOVICES, KAMIONI PERFUNDON NE OBORRIN E NJE BIZNESI

AKSIDENT PRANE QAFES SE KOSHOVICES, KAMIONI PERFUNDON NE OBORRIN E NJE BIZNESI

2

Nje aksident ka ndodhur  mengjesin e sotem ne aksin rrugor Fier-Levan, ne zonen qe njihet si qafa e koshovices.  Nje automjet cistern ka dale nga rruga dhe eshte perplasur me nje subjekt privat duke shkaterruar murin dhe duke hyr brenda tij. Fatmiresisht nuk ka pasur te lenduar, por vetem deme materiale.

 

 

 

https://youtu.be/IKbkdRGcP84