Ballina Vendi AKSIDENT NE FIER- LEVAN, PERPLASEN TRE AUTOMJETE

AKSIDENT NE FIER- LEVAN, PERPLASEN TRE AUTOMJETE

2

Nje aksident ka ndodhur mesditen e sotme ne aksin rrugor Fier-Levan ne vendin e njohur si “Qafa e Koshovices”. Tre mjete jane perplasur me njera-tjetren dhe ka mbetur i plagosur nje prej drejtuesve i cili eshte derguar ne Spitalin Rajonal Fier. Ne vendin e ngjarjes  kane shkuar  uniformat blu per te orientuar qarkullimin e mjeteve, ndersa mesohet se po punohet per te gjetur shkaqet e perplasjes se tre automjeteve.

https://youtu.be/k2qUrfKWQI8