Ballina Lajme  Aksident i rëndë në Tiranë, mes të plagosurve është edhe një fëmijë

 Aksident i rëndë në Tiranë, mes të plagosurve është edhe një fëmijë

1

Shkon në 4 numri i të plagosurve në Tiranë. Mes tyre edhe një i mitur.

Mes të plagosurve si pasojë e aksidentit të ndodhur në Tiranë ka mbetur edhe një i mitur. Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si Kodra e Diellit. Të plagosurit janë identifikuar vetëm me iniciale për momentin, si:

B.H 60 vjeç

V.H 57 vjeçe

A.T 27 vjeçe

R.M (i mitur)

E reja me inicialet D. G., 29 vjeçe, duke drejtuar mjetin ka hipur mbi trotuar dhe ka marrë përpara këmbësorët. Për pasoja, katër prej tyre u plagosën.