Ballina Vendi Aksident i rëndë/Makina përplas gruan në Elbasan

Aksident i rëndë/Makina përplas gruan në Elbasan

1

Elbasan – Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Elbasanit.

Aksidenti ka ndodhur, rreth orës 08:40, në lagjen “28 Nëntori”. Mësohet se I. K., duke drejtuar automjetin tip “Ford”, ka aksidentuar shtetasen M. S., e cila po merr mjekim në Spitalin Rajonal Elbasan.

Njoftimi i policisë:

Më datë 27.05.2022, rreth orës 08:40, në lagjen “28 Nëntori”, Elbasan, shtetasi I. K., duke drejtuar automjetin tip “Ford”, ka aksidentuar shtetasen M. S., e cila po merr mjekim në Spitalin Rajonal Elbasan.

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në ambientet e Policisë, për kryerjen e veprimeve procedurale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.