Ballina Lajme Shpërthim tritoli në Tiranë

Shpërthim tritoli në Tiranë

0

Një sasi tritoli ka shpërthyer këtë mbrëmje pranë zonës së Freskut në Tiranë.

Sipas informacioneve paraprake janë shënuar vetëm dëme materiale, ndërkohë që nuk dihen shkaqet e shpërthimit dhe policia ndodhet në vendngjarje. /Opinion.al