Ballina Bota Shokon 20 vjecarja italiane/Rrëfen si u përdhunua nga shqiptari…

  Shokon 20 vjecarja italiane/Rrëfen si u përdhunua nga shqiptari…

  1

  Arrestohet nga policia një 22-vjeçar shqiptar në Itali.

  Ai akuzohet se ka përdhunuar një 20-vjeçare.

  Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4 të mëngjesit të së shtunës.

  Ata ishin takuar në një klub në Cattolica, Malindi Beach Cafe, në zonën e plazhit.

  I riu shqiptar fillimisht ka tentuar ta puthë vajzën, më pas e ka prekur, i ka hequr pantallonat duke e përdhunuar.

  Pas këtij veprimi vajza e tregoi historinë para policisë.

  Ajo iu lut të riut që të ndalonte mirëpo shqiptari nuk u bind.

  I riu jetonte në Vallefoglia me dajën e tij dhe punon për një kompani ndërtimi. Tani ai ndodhet në burgun Casetti në Rimini, në pritje të seancës.