Ballina Lajme Kronike Qëllohet me breshëri plumbash drejt një biznesi në Laç

Qëllohet me breshëri plumbash drejt një biznesi në Laç

2

Laç- Tmerr në Laç. Qëllohet me breshëri automatiku drejt një biznesi.

Nuk raportohen viktima apo të plagosur.

Biznesi mësohet se është qëlluar me rreth 30 plumba, ndërsa dëmet material janë të shumta.

Policia dhe grupi hetimor shkuan në vendin e ngjarjes.