Ballina Lajme Politike Pas operacionit, Rama kthehet në fushatë, merr pjesë në takimin elektoral në...

Pas operacionit, Rama kthehet në fushatë, merr pjesë në takimin elektoral në Kamëz

1

Duket se gjendja shëndetësore e kryeministrit Edi Rama është e mirë.

Pas operacionit, kreu i qeverisë i është rrikther fushatës elektorale.

Ai është sot në Kamëz në një takim elektoral. Rama shfaqet krah kryebashkiakut dhe njëherazi kandidatit të PS për Kamzën, Rakip Suli dhe kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj.

Pak ditë më parë kryeministri Rama operoi appendisitin në QSUT.