Ballina Lajme Kristian Asllani shënon supergol dhe kalon Shqipërinë në avantazh ndaj Ishujve Faroe...

Kristian Asllani shënon supergol dhe kalon Shqipërinë në avantazh ndaj Ishujve Faroe (Video)

0

ISHUJT FAROE – Fillon pjesa e dytë e ndeshjes së Shqipërisë me Ishujt Faroe me supergolin e Kristjan Asllanit.

Minuta e 51-të e ndeshjes dhe futbollisti i Interit shokon vendasit dhe shokët e tij të skuadrës me supergolin, që i rikthen kuqezinjtë në avantazh 2-1..

Goli i tij mund të jetë më i bukuri i kësaj jave.