Ballina Lajme Hidhet nga kati i tretë i pallatit, ndërron jetë 70-vjeçari në Korçë

Hidhet nga kati i tretë i pallatit, ndërron jetë 70-vjeçari në Korçë

1

Një i moshuar ka ndërmarr një akt ekstrem, duke u hedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte, ndërsa për pasojë ka gjetur vdekjen.

Ngjarja ndodhi në Korçë.

NJOFTIMI I POLICISE
Më datë 17.10.2022, rreth orës 07:40 në lagjen nr. 12, Korçë, dyshohet se është hedhur nga kati i tretë i pallatit, ku jetonte i vetëm, shtetasi N. P., rreth 70 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.