tvkombi
tvkombi

FUTBOLL PER FEMRA, VLLAZNIA FITON NDAJ APOLONISE

Sport

Publikuar ne:17:08 - 15/12/2018

Kane domimuar ne pjesen me te madhe te lojes, e cila ka rezultuar ne favor te vajzave te Vllaznise. Ka qene takimi I lujtuar ne Fier, mes Vllaznise dhe Apolonise, ku keto te fundit kane mundur te shenojne vetem nje gol.  Autore e golit per Apolonine ishte Levenaj e cila arriti te shenonte ne porten kundershtare nepermjet   11 metershit.

https://youtu.be/r-7yhsFCkD4

Ju sugjerojmë