Ballina Lajme Biznesmeni i ulur në tavolinë, vrasësi i veshur si polic me jelek...

Biznesmeni i ulur në tavolinë, vrasësi i veshur si polic me jelek e skafandër i drejton armën, ja momenti i ekzekutimit të 51-vjeçarit në Shëngjin

1

Ky është momenti kur 51-vjeçari Ardian Nikulaj ekzekutohet në lokalin e tij në Shëngjin.

Nikulaj ishte i ulur në tavolinat e jashtme dhe autori i veshur si polic, me jelek e skafandër, por edhe maskë covid-i i është afruar dhe e ka qëlluar me armë.

Në vend siç shihet ka pasur dhe dëshmitarë të tjerë të rastësishëm. Nikulaj ndodhej i vetëm në tavolinë dhe siç shihet as nuk është përpjekur të mbrohej, pasi vrasësi i është dukur polic.