Ballina Lajme Avioni “Wizz Air” që udhëtonte drejt Tiranës shfaq probleme për shkak të...

Avioni “Wizz Air” që udhëtonte drejt Tiranës shfaq probleme për shkak të motit të keq

0

Avioni “Wizz Air”, i linjës Pescara-Tirana ka shfaqur probleme ditën e sotme. Disa qytetarë kanë thënë se janë të shqetësuar pasi avioni nuk është ulur në Rinas.

Pas gati dy orësh në ajër, ai është kthyer në Brindisi të Italisë. Pasagjerët nuk kanë marrë asnjë shpjegim se çfarë do të ndodhë me ta dhe nëse avioni do të niset sërish apo jo.