tvkombi
tvkombi

Arrestohet kryetari i bashkisë së Bulqizës Lefter Alla

Lajme

Publikuar ne:21:06 - 15/03/2023

Arrestohet kryetari i bashkisë së Bulqizës Lefter Alla.

Urdhër arresti është lëshuar nga Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ndërkohë që burime për News24 bëjnë me dije se Alla akuzohet për korrupsion dhe abuzim me tenderat publik.

(BalkanWeb)

Ju sugjerojmë