Ballina Lajme Armando Subashi feston Ditëlindjen/Surprizohet në zyrë nga të rinjtë e FRESH

Armando Subashi feston Ditëlindjen/Surprizohet në zyrë nga të rinjtë e FRESH

0

Kryetari i Bashkise Fier Armando Subashi eshte surprizuar diten e sotme nga te rinjte e forumit rinor të Partise Socialiste, në diten e tij te lindjes.

Pas fitores se thellë ne zgjedhje, kreu i Bashkise ka festuar sot Ditelindjen ne zyren e tij, i rrethuar nga drejtues te tjere te Bashkise se qarkut si dhe nga te rinjte e FRESH.

Ky muaj mund te konsiderohet nje muaj festiv dhe me fat per Subashin,pas fitores se tij te thelle ne zgjedhjet e 14 majit